Współpraca

Takim dronem dysponujemy…

Przydałby się lepszy, by dostarczyć Wam jeszcze ciekawszych materiałów! Ale jak mówi ojciec Tadeusz z Torunia: Takie dzieła nie mogą istnieć same. Zachęcamy do wsparcia naszego projektu, a w zamian oferujemy reklamę na naszym (póki co) raczkującym blogu. Za 50 zł/tydzień wyświetlimy Twoją reklamę na naszej mapie we wskazanym przez Ciebie miejscu.

Na urządzeniach mobilnych jej rozmiary wynosić będą 30% x 30% wysokości ekranu lub porównywalną wielkość, jeśli reklama nie ma równych długości boków.

Reklama na urządzeniach mobilnych

W przypadku urządzeń desktopowych (laptopy, komputery stacjonarne) jej rozmiary wynosić będą 20% x 20% wysokości ekranu, lub porównywalną wielkość jeśli reklama nie ma równych długości boków.

Reklama na urządzeniach dektopowych

Reklamy będą podlinkowane do Twojej strony i opatrzone w tooltip z dodatkową informacją. Ich zamknięcie będzie możliwe jedynie przez kliknięcie w krzyżyk w prawym górnym rogu reklamy. Ponadto reklama będzie także wyświetlana na stronie głównej bloga i wszystkich jego wpisach.

Reklama na blogu w wersji na urządzenia mobilne
Reklama na blogu w wersji na urządzenia desktopowe

Najważniejsze!

W danym tygodniu może być wykupiona tylko jedna reklama! Nie ma ryzyka że będziesz musiał konkurować o uwagę czytelników z innymi reklamodawcami!

Masz pytania? Pisz śmiało: luki.tsa@gmail.com